Nieruchomości na sprzedaż Gdańsk

Jako biuro pośrednictwa nieruchomości, zapewniamy Państwu bezpieczną transakcję kupna i sprzedaży nieruchomości, w tym domów, lokali, biur, działek czy mieszkań. Profesjonalne usługi oparte na doskonałym kontakcie z klientem świadczymy w Gdańsku i na terenach Trójmiasta.

Nasza oferta

Mieszkanie na wynajem
Umeblowane mieszkanie idealne dla singla lub pary LokalizacjaMieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska - Jasieniu. Bliskość Obwodnicy zapewni Ci szybki dojazd do pracy w dowolne miejsce w Trójmieście czy na Kaszubach. W pobliżu znajduje się przystanek autobus...
Mieszkanie na wynajem, Gdańsk Jasień, Lawendowe Wzgórze
26,57 m2 1 pokoi 4 Piętro z 4 2018 Rok
2 500 PLN / 94 PLN /m2
Nr oferty: JGN354014
Mieszkanie na sprzedaż
Przestrzeń, dwa poziomy (dzienna/sypialna) i dwa spore balkony.74,41 m2 i bardzo niski czynsz.Dwustronne mieszkanie, położone na os. Zielone III dewelopera Dekpol mieści sięna III/IV piętrze i składa się z DWÓCH poziomów:POZIOM I to jasna otwarta przestrzeń DZIENNA, na którą składa się:przedpokój a...
Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk Jasień, Potęgowska
74,41 m2 3 Pokoje 3 Piętro z 4 2021 Rok
755 000 PLN / 10146.49 PLN /m2
Nr oferty: JGN782971
 

Wystaw dom i mieszkanie na sprzedaż z pomocą fachowca

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przy wystawianiu domu, mieszkania i innych nieruchomości na sprzedaż w Gdańsku. Pomagamy w rozwiązywaniu kwestii prawnych - przygotowujemy odpowiednie dokumenty, które gwarantują sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji dla obydwu stron umowy. Każdą ofertę kupna domu, mieszkania lub innych nieruchomości na sprzedaż przygotowujemy - w formie medialnej - z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu skutecznie docieramy do odpowiedniego grona klientów. Jako biuro pośrednictwa nieruchomości działamy w Gdańsku od wielu lat, zapewniając bieżący kontakt z potencjalnymi nabywcami Państwa mienia.

Szukasz domu lub mieszkania marzeń? Postaw na pośrednika

Zajmujemy się wyszukiwaniem atrakcyjnych ofert mieszkań, domów i nieruchomości, wystawionych na sprzedaż w Gdańsku, których metraż powierzchniowy, lokalizacja i stan zabudowy ściśle zgadza się z Państwa preferencjami. Jako doświadczone biuro pośrednictwa nieruchomości dbamy o każdy detal, dlatego proponowane przez nas domy i mieszkania są odpowiednio wyposażone - posiadają sprawne instalacje i systemy. Przedstawimy oferty dopasowane do Państwa potrzeb - zapraszamy do owocnej współpracy!