Nieruchomości na sprzedaż Gdynia

Jako biuro pośrednictwa nieruchomości wystawiamy ogłoszenia działek, biur, domów, mieszkań i nieruchomości na sprzedaż w Gdyni i na terenach Trójmiasta. Realizujemy również bezpieczną transakcję ich kupna ze starannym przygotowaniem zaplecza dokumentacyjnego.

Nasza oferta

Dom na sprzedaż
Przestronny i wygodny dom w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Dom na wzgórzu, usytuowany na skarpie na działce o powierzchni 415 m2. Ekspozycja południowa daje pomieszczeniom dużo światła i ciepła a brak bezpośredniego sąsiedztwa poczucie przestrzeni.Dom o powierzchni użytkowej 191 m2 wybudowany zosta...
Dom (Bliźniak) na sprzedaż, Gdynia Leszczynki, Stoigniewa
220 m2 5 pokoi 2004 Rok Pow. działki 415 m2
1 400 000 PLN / 6363.64 PLN /m2
Nr oferty: JGN539095
Komercyjny na wynajem
Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 322 m2  usytuowany na pierwszym piętrze biurowca w centrum miasta. Lokal pełni funkcje biurowe, posiada bezpośrednie wejście z klatki schodowej, własne WC i zaplecze socjalne. Obecna aranżacja to  7 pomieszczeń biurowych, sala konferencyjna i przestrzeń typu open...
Biuro na wynajem, Gdynia Śródmieście, 10 Lutego
322 m2 7 pokoi 1 Piętro z 6
17 388 PLN / 54 PLN /m2
Nr oferty: JGN105620

Domy, mieszkania i nieruchomości na sprzedaż w Gdyni

Wystawiamy profesjonalne oferty domów, mieszkań i nieruchomości na sprzedaż w Gdyni. Wszelkie działania marketingowe są spersonalizowane, dzięki czemu docieramy do odpowiednich nabywców. Świadczymy również realną pomoc w rozwiązaniu kwestii prawnych oraz przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Zapewniamy zarówno stały kontakt z potencjalnymi nabywcami nieruchomości na sprzedaż, jak i bieżącą wymianę korespondencyjną z Państwem. Dokładna weryfikacja oczekiwań sprzedającego i kupującego pozwala nam sprawnie przeprowadzić każdy proces sprzedaży.

Szukamy dla Państwa domu, mieszkania, nieruchomości na sprzedaż

Dzięki temu, że jako biuro pośrednictwa nieruchomości działamy w Gdyni od wielu lat, doskonale znamy specyfikę lokalnego rynku, co pozwala nam wybrać dla Państwa spersonalizowane oferty domów, mieszkań i innych nieruchomości na sprzedaż. Gdynia to rozwinięte miasto z zadbanymi plażami dającymi fantastyczny widok na morze, więc doskonale rozumiemy marzenie o zamieszkaniu w tym pięknym miejscu lub o założeniu biznesu. Jako biuro pośrednictwa nieruchomości znajdziemy dla Państwa idealną lokalizację, która spełni zarówno wszystkie wymagania, jak i będzie posiadać właściwy, ustabilizowany stan prawny. Nasze propozycje ofert lokali, działek, domów, mieszkań i innych nieruchomości na sprzedaż w Gdyni wyróżnia bogactwo propozycji w cenach najkorzystniejszych dla kupującego. Zapraszamy do podjęcia z nami owocnej współpracy!