Nieruchomości na sprzedaż Tczew

 Jako biuro pośrednictwa nieruchomości sukcesywnie działamy w Tczewie, oferując Państwu atrakcyjne propozycje kupna lokali, biur, działek, domów i mieszkań wystawionych na sprzedaż. Tczew to przepiękne miasto położone na Pojezierzu Starogardzkim w pradolinie rzeki Wisły, które mieści się w regionie Kociewie, słynącym z Kociewskich Tras Rowerowych. Długodystansowe szlaki są tworzone z myślą o doskonałym odpoczynku ducha i ciała. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości z przyjemnością umożliwi państwu relaks w tym malowniczym miejscu.

Nasza oferta

Działka na sprzedaż
Działka na Starym Mieście pod zabudowę usługową lub mieszkaniową. LokalizacjaNieruchomość położona jest w samym sercu Tczewa - na Starym Mieście. W okolicy dostępne rozmaite sklepy, kwiaciernie, restauracje, bary, szpital. Działkao powierzchni 154m2, na której można postawić budynek z funkcją mieszk...
Działka (Budowlana) na sprzedaż, Tczew
154 m2
199 000 PLN / 1292.21 PLN /m2
Nr oferty: JGN142432

Korzystne oferty domów, mieszkań i nieruchomości na sprzedaż

Składamy Państwu atrakcyjne oferty pokoi biurowych, lokali, domów, mieszkań i innych nieruchomości wystawionych na sprzedaż w Tczewie. Nasz wykwalifikowany zespół służy profesjonalną radą przy ich właściwym wyborze oraz samodzielnie rozwiązuje kwestie prawne. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas, który może być przeznaczony na miłe spędzenie czasu w centrum Tczewa czy też nad urzekającym bulwarze nadwiślańskim. Nasze propozycje ofert kupna domu, mieszkania i innych nieruchomości na sprzedaż są personalizowane, dopasowywane do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i wymagań naszych Klientów.

Pośredniczymy także w sprzedaży Państwa nieruchomości

Jeśli zamierzają Państwo wystawić posiadane biura, działki, domy, mieszkania i nieruchomości na sprzedaż w Tczewie, oferujemy naszą realną pomoc zarówno w znalezieniu właściwego nabywcy, jak i wynegocjowaniu dla Państwa jak najlepszej ceny. Zapewniamy bieżący kontakt z potencjalnymi kupcami, odbieranie telefonów od klientów z zapytaniami o wystawioną nieruchomość i umawianie spotkań na prezentację każdej nieruchomości wystawionej na sprzedaż w Tczewie. Dzięki świetnej znajomości okolicy i lokalnego rynku, prowadzimy niezwykle skuteczne działania - zapraszamy do kontaktu!