Dom, warsztat, lakiernia samochodowa!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 659,80 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 8
  • Lokalizacja : Borowo , Rzemieślnicza
  • Rok budowy : 1986
  • Numer oferty : JGN633533
  • Powierzchnia działki : 1 500 m2
  • Cena za m2 : 2349.20 PLN

Sprzedam duży dom z dwoma warsztatami!
   
Oferta 0% Prowizji - Kupujący nie płaci!
   
Możliwość zamiany na mieszkanie!
   
LOKALIZACJA:
Borowo położone jest pomiędzy Kartuzami a Żukowem. Miejscowość oddalona jest około 25km od Trójmiasta (ok. 10 km od lotniska), dojazd prawie pod sam dom asfaltową, nowo wyremontowaną drogą krajową (Gdańsk - Kartuzy).
   
NIERUCHOMOŚĆ składa się z zagospodarowanej dużej działki-1500m2, zabudowanej budynkiem mieszkalno-warsztatowym, parterowym z poddaszem użytkowym, dwoma budynkami warsztatowymi tj. warsztatem samochodowym i lakiernią samochodową oraz wiatą o łącznej powierzchni użytkowej ok.659,80m2.
   
DOM (458,80m2) zbudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony 15 cm styropianu, fundamenty betonowe, stropy żelbetowe, dach o konstrukcji drewnianej pokryty blachą trapezową.
   
PARTER: kuchnia z jadalnią, pokój dzienny z wyjściem na duży taras, sypialnia, łazienka.
PODDASZE(163,50m2): ogromny salon(120m2) z aneksem kuchennym, wykończony dużą ilością drewna, z kominkiem i schodami prowadzącymi do sypialni na górnym poddaszu. Dodatkowo pokój, duża sypialnia i łazienka.
PRZYZIEMIE: Doświetlone dużymi oknami, użytkowane jako pomieszczenia techniczne warsztatu, biuro i pomieszczenia socjalne(łazienka, szatnia, jadalnia) tworzące zaplecze dla warsztatu.
   
Stan techniczny zabudowań i standard wykończenia- dobry. Ogrzewanie piec na ekogroszek i kominek. Wodociąg i kanalizacja z sieci gminnej. Własne ujęcie wody ze studni do podlewania ogrodu.
   
WARSZTAT SAMOCHODOWY:
Na posesji znajduje się budynek warsztatu mechaniki samochodowej o powierzchni 171m2. Posiadający 3 stanowiska warsztatowe, wysokie bramy wjazdowe, własne zaplecze socjalne i biurowe, kotłownia- piec na ekogroszek. W tej chwili wynajmowany i przynoszący realny dochód.
Lakiernia samochodowa- profesjonalna komora lakiernicza o pow. 30m2, ogrzewana olejem opałowym. Zadaszona dodatkowo wiatą.
   
Całość ogrodzona. Monitoring na zewnątrz budynków plus system alarmowy wewnątrz.
   
Możliwość zamiany na mieszkanie! 3-4 pokoje lub większe, Kartuzy, Żukowo i okolice!
   
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!


- gwarantujemy bezpieczną transakcję
- współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi
- kupując z nami masz zniżki u notariuszy